Kontakt

Alisca-Mag GmbH.

Zentrum:

H-7100 Szekszárd,Táncsics M u. 1./a

Unser Standort :

H-7000 Sárbogárd,Millennium 2000 utca
+36 (25) 518-160
aliscamag@aliscamag.hu

Péter Némedi

Geschäftsführer

aliscamag@aliscamag.hu

Judit Durgonics

Finanzchef

aliscamag@aliscamag.hu

Ferenc Rauch

Abteilungsleiter Produktion und Verarbeitung

f.rauch@aliscamag.hu

Viktória Tildy

Leiter der Bestandsführung

v.tildy@aliscamag.hu

Péter Varga

Laborleiter

p.varga@aliscamag.hu

Péter Csikós

Saatgutproduktionsleiter

p.csikos@aliscamag.hu

Bence Orosz

Produktionsberater

b.orosz@aliscamag.hu

Ottó Dániel Rácz

Produktionsberater

o.racz@aliscamag.hu

István Gombos

Betriebs-Teamleiter

i.gombos@aliscamag.hu

Dóra Mikuli

HR

d.mikuli@aliscamag.hu

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.