Kapcsolat

Alisca-Mag Kft.

Központ:

H-7100 Szekszárd, Táncsics M u. 1./a

Telephely:

H-7000 Sárbogárd, Millennium 2000 utca
+36 (25) 518-160
aliscamag@aliscamag.hu

Némedi Péter

ügyvezető igazgató

aliscamag@aliscamag.hu

Durgonics Judit

pénzügyi vezető

aliscamag@aliscamag.hu

Rauch Ferenc

Üzem- és vetőmag feldolgozási vezető

f.rauch@aliscamag.hu

Tildy Viktória

készletgazdálkodási vezető

v.tildy@aliscamag.hu

Varga Péter

Labor– és vetőmag minősítési vezető

p.varga@aliscamag.hu

Csikós Péter

Vetőmag termeltetési vezető

p.csikos@aliscamag.hu

Orosz Bence

termeltetési tanácsadó

b.orosz@aliscamag.hu

Rácz Ottó Dániel

termeltetési tanácsadó

o.racz@aliscamag.hu

Gombos István

üzemi csoportvezető

i.gombos@aliscamag.hu

Mikuli Dóra

HR

d.mikuli@aliscamag.hu

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.